Beweeg Ieks 2016

0

Op zondag 25 oktober organiseert Stichting ZSAlliance het evenement ”Beweeg Ieks”. Een gratis evenement waar de nadruk ligt op bewegen en het programma gevuld is met entertainment van de bovenste plank. Jongens en meisjes kunnen deelnemen aan een voetbaltoernooi en dansworkshops volgen van lokale en bekende dansers. Het evenement wordt afgesloten met een live optreden van Jonna Fraser. Onlangs kreeg hij met New Wave een gouden plaat, een platina single en tekende hij een platencontract bij een van de grootste hiphoplabels Noah’s Ark. Het winnende team gaat met de mooie beker naar huis. Ook is er een prijs voor de beste speler van het toernooi. Hieronder lees je meer informatie over het toernooi, de dansworkshops en Jonna Fraser.

bannerbeweeg-1024x371

 

Het evenement is makkelijk te bereiken met openbaar vervoer en 2 minuten loopafstand van het station Krommenie/Assendelft. De dagindeling ziet er als volgt uit, Van 12:00 tot 13:30 is er in de Grote Zaal een zaalvoetbaltoernooi voor de leeftijd 10 t/m 14 jaar, hierbij spelen de deelnemers 4 tegen 4. Tijdens het tweede dagdeel wordt er een toernooi gespeeld in de leeftijdscategorie 15 t/m 21 jaar waarbij we 5 tegen 5 spelen. Dit toernooi start om 14.00 en eindigt om 18:00.

ACV-wint-in-Scheemda

De prijsuitreiking van het 4 tegen 4 toernooi is om 13:30.
De prijsuitreiking van het 5 tegen 5 toernooi is om 18:00.

Lijkt het jou leuk om met vrienden of vriendinnen als team deel te nemen aan het voetbaltoernooi?
Klik dan HIER om je in te schrijven!
Wees er snel bij VOL = VOL!

beweegieksweb2

Vanaf 14:00 start ook het dansprogramma in de Kleine Zaal. Er zijn in totaal 4 dansworkshops waar je gratis aan kan deelnemen! De workshops zijn voor jongens en meisjes en alle leeftijden en vereist geen inschrijving. De line up is alsvolgt:

14:00 – 14:45 Justin Brandsma (Hiphop kids 8+)
14:45 – 15:30 Jordy de Haze (Freestyle)
15:30 – 16:15 Boga Barbosa (Hiphop)
16:15 – 17:00 Suela Wilsterman (Afrodance)

 

 Boga Barbosa


Suela Wilsterman

 

Jonna Fraser

 

Comments are closed.