Uitslagen speelronde 13

0

Talenten buiten Zaanstad

Senioren

30 November 2012

(Emre Bilgin, FC Den Bosch)

20:00 SC Veendam 0-3 FC Den Bosch (Jupiler League)

1 December 2012

(Rik Remmelzwaal, ODIN’59)

11:00 Huizen 2 0-2 ODIN’59 2 (Hoofdklasse A)

14:30 ODIN’59 1 0-0 Volendam 1 (Hoofdklasse A)

2 December 2012

(Brandley Kuwas, FC Volendam)

20:00 FC Volendam 0-1 De Graafschap (Jupiler League)

A-Junioren

1 December 2012

(Paulo Bandeira, AZ onder 19)

14:30 AZ A1 1-2 FC Twente A1 (Eredivisie)

(Ferry Heijnis – Oscar Wilffert – Denzel Prijor – Genridge Prijor – Jessey Kuiper – FC Volendam)

FC Volendam A1 VRIJ (1e Divisie)

(Soner Gedik – Aaron Bruijn, beide sv Argon)

14:30 sv Argon A1 3-1 Ajax A2 (1e Divisie)

(Nicolas Yonis – Barbaros Kibaroglu, beiden AFC)

14:30 Fortuna Sittard A1 3-2 AFC A1 (1e Divisie)

(Luuk Purvis, Hollandia)

14:30 Hollandia A1 4-2 AFC’34 A1 (3e Divisie)

B-Junioren

1 December 2012

(Mike Grim – Koen Bucker, AZ onder 17)

14:30 FC Twente B1 3-5 AZ B1 (Eredivisie)

(Mees Hoedemakers – Kaan Karabakal, AZ onder 16)

13:15 FC Groningen/Cambuur O16 1-6 AZ O16 (Onder 16)

(Danny Goedkoop – Mert Uçar, AFC)

12:15 AFC B1 3-0 Fortuna Sittard B1 (1e Divisie)

C-Junioren

1 December 2012

(Kick Groot, AZ onder 15)

12:00 FC Twente C1 1-3 AZ C1 (1e Divisie A)

(Owen Wijndal – Niels Butter – Rens van der Wacht, AZ onder 14)

12:30 AZ O14 2-0 FC Twente O14 (Onder 14)

D-Pupillen

1 December 2012

(Gennaro Liklikwatil – Wouter Swart, AZ onder 13)

10:00 Zeeburgia D1 0-1 AZ D1 (1e Divisie A)

(Liam van Gelderen, AZ onder 12)

11:40 Elinkwijk D1 1-1 AZ D2 (2e Divisie A)

A-Junioren

4e Divisie

Stand Ajun 4e Divisie

1 December 2012

14:30 KFC A1 7-0 Pancratius A1

14:30 OSV A1 1-2 DWS A1

Hoofdklasse A

Stand Ajun Hoofdklasse A

1 December 2012

14:30 Hellas Sport A1 2-7 Kon. HFC A1

15:00 De Foresters A1 2-0 ZTS A1

1e Klasse

Stand Ajun 1e Klasse

2 December 2012

12:15 KFC A2 3-2 BOL A1

13:00 Jong Holland A1 – sc Hercules Zaandam A1 AFGELAST

3e Klasse

Stand Ajun 3e Klasse

1 December 2012

13:15 Fortuna Wormerveer A1 1-5 DEM A3

14:00 Oosthuizen A1 – sc Hercules Zaandam A2 AFGELAST

15:00 Zaanlandia A1 7-1 HBC A3

15:00 De Foresters A2 – Assendelft A1 AFGELAST

Hoofdklasse C (zon)

Stand Ajun Hoofdklasse C (zon)

2 December 2012

09:30 Zaanlandia A1 (zon) 5-3 Vitesse’22 A1 (zon)

14:00 Ouderkerk A1 (zon) -OFC A1 (zon) AFGELAST

B-Junioren

4e Divisie

Stand Bjun 4e Divisie

1 December 2012

14:30 Lelystad’67 B1 1-0 KFC B1

Hoofdklasse A

Stand Bjun Hoofdklasse A

1 December 2012

11:45 Bloemendaal B1 – Zaanlandia B1 AFGELAST

1e Klasse

Stand Bjun 1e klasse

1 December 2012

09:00 Swift B1 3-5 Fortuna Wormerveer B1

12:00 Hellas Sport B1 0-2 BFC B1

12:30 sc Hercules Zaandam 6-0 Hfc EDO B1

C-Junioren

2e Divisie

Stand Cjun 2e Divisie

1 December 2012

10:00 Hellas Sport C1 1-0 AFC’34 C1

3e Divisie

Stand Cjun 3e Divisie

30 November 2012

19:30 KFC C1 4-0 CTO Amsterdam Talent Team B1M

1 December 2012

11:30 Zaanlandia C1 4-2 Stormvogels C1

Hoofdklasse A

Stand Cjun Hoofdklasse A

1 December 2012

14:20 Fortuna Wormerveer C1 0-3 Pancratius C1

1e Klasse

Stand Cjun 1e Klasse

1 December 2012

09:00 sc Hercules Zaandam C1 1-1 HBC C1

12:45 Sporting Krommenie C1 – Hfc EDO C1 AFGELAST

12:45 Hellas Sport C2 2-2 ODIN’59 C1

D-Pupillen

Hoofdklasse A

Stand Dpup Hoofdklasse A

1 December 2012

09:45 Hellas Sport D1 0-7 De Zouaven D1

11:30 Fortuna Wormerveer D1 6-0 KFC D1

1e Klasse 02

Stand Dpup 1e Klasse 02

1 December 2012

11:30 Zaanlandia D1 – ZOB D1 AFGELAST

1e Klasse 03

Stand Dpup 1e Klasse 03

1 December 2012

09:00 sc Hercules Zaandam D1 3-1 Olympia Haarlem D1

Comments are closed.